Tuleohutusteenused


 

Ohutuspartner OÜ eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist personaalse tuleohutsspetsialisti teenust suurendamaks klientide riskiteadlikkust - ennetamaks kahjujuhtumeid ning tagamaks nende kiire ja õiglase lahendamise.

Ettevõtte originaalsus peitub asutustele/ettevõtetele kõiki riske hõlmava terviklahenduse pakkumises, eriti mis puudutab hoone omaniku või valdaja tule- ja evakuatsiooniohutusalaste kohustuste täidetust, lähtudes Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kaardistatakse ka kõik kindlustuse traditsioonilised riskid – nagu näiteks murdvargus, vesi, loodusõnnetus.

Ohutuspartner OÜ pakutava personaalse tuleohutusspetsialisti teenus (kahjuenntusteenus) töötab kliendiga sõlmitava töövõtulepingu alusel, kus koostöös kliendiga tuuakse välja lepingu objekt ja ettevõtte või asutuse kohustuste ulatus, samuti töö teostaja vastutus, poolte kohustused ning teenuse maksumus. Kohustuste ulatuse aastane maksumus liidetakse kokku ja jagatakse aastase perioodiga. Selline lähenemine annab võimaluse ettevõttel või asutusel kulutusi paremini optimeerida ja korrga ei tule suuremat summat tasuda.Lepingu objektiks on Töövõtja poolt Tellijale osutatav asutuse/ettevõtte tule- ja evakuatsiooniohutuse kahjuennetusteenus, mille eesmärgiks on korraldada Tellija tule- ja evakuatsiooniohutusalaste kohustuste täidetus, tagamaks vastavus õigusaktidest tulenevatele nõuetele ning lepingute (kindlustusleping) järgsetele kohustustele.

Küsi lisa See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Müüme järgmiste kaubamärkide tooteid

                                   

 
 
 
 

Kontakt

Meie näidistesaal asub

Pärnu mnt 142

Tallinn Harjumaa

Tel 56 299 859

info@ohutuspartner.ee

Kauba ostmine näidistesaalist

Tasuda saab maksekaardiga või sularahas

Külastamine etteteatamisega

Tel 56 299 859

info@ohutuspartner.ee