Tööriided (töörõivad)

Tööriietevaliku leiate e-poest aadressil http://www.ohutuspartner.ee/tööriided

Meie käest on võimalik osta nii valmistoodangut kui ka eritellimusel tööriideid. Valmistoodanguna müüme erinevaid tuntud brände nt. Top- SwedeU-powerL.BradorBlakläder jne. Eritellimusel valmistatud riided võime õmmelda juba koostatud kavandite järgi või soovikorral algusest lõpuni sh mõtleme välja disaini ja värvilahenduse, valmistame vajalikud lõiked ning vajadusel viime läbi sertifitseerimisprotsessi. 

Valmistootangu tööriided on valmistatud oma ala spetsialistide poolt. Tootmisprotsess pole läbi viidud mitte ainult kontoriseinte vahel, vaid kaasatud on inimesed, kes kasutavad tööriideid igapäevaselt. Kuulatud on nende arvamusi ja tähelepanekud ning need on viidud reaalselt kasutusse. See aitab tootjatel luua tõeliselt funktsionaalseid ja mugavaid tööriideid. Ka pärast toote valmismist jätkub töö riiete parendamisel, jätkuvalt testitakse uusi kangaid, niite, trukke ja lukke, et muuta toode veelgi paremaks ning tagada parim võimalik kvaliteet. 

Eritellimusel töörõivad valmistatakse lõigetest lõpptooteni Eestis kohapeal, sellega saame tagada tööriiete kõrge kvaliteedi ja kiire tarneahela ning saame arvestada kliendi personaalseid soove ja vajadusi. Sertifitseerimisprotsess viiakse läbi EU laborites. 

Töörõivaste tootmisel on arvestatud tänapäevaseid soove ja malle nagu nt kihiline riietumine. See aitab kasutajal vastavalt ilmastikuoludele reguleerida tööriiete valikud ja kihte mida kasutatakse.

Kui Te ei leia omale sobilikke tööriideid meie kodulehelt või soovite hinnapakkumust suurematele kogustele, siis palume kindlasti ühendust võtta kas telefonil 56 299 859 või e-maili teel info@ohutuspartner.ee

Meie tööriietevaliku leiate e-poest aadressil http://www.ohutuspartner.ee/tooriided