Registreerimine

 

Selleks, et sooritada oste Ohutuspartner e-poest ei ole vaja end eelnevalt registreerida, see toimub tellimuse teostamise käigus.

 

Kuidas leida sobiv toode?

Ohutuspartner e-poe tellimiskeskkonnas on sobilikku toodet võimalik leida klikkides vajaliku toote pildile ja avanenud aknast valida sobiv toode.

 

Ostukorv

 

Kui leidsid sobiva toote, siis klõpsates ostukorvi pildiga linki, saad panna selle toote ostukorvi. Avaneb infoaken, mis pakub Teile võimalust jätkata või minna otse ostukorvi ja sooritada ost. Ostukorvi sisu on võimalik igal ajahetkel vaadata ja muuta seal olevaid kaupade koguseid. Kaupade koguste muutmiseks tuleb koguse tulbas suurendada või vähendada koguseid.

 

Ost ja maksmine

 

Olles sobiva(d) tooted enese jaoks välja valinud ning säilitades soovi neid osta, tuleb sisestada kontaktandmed ning seejärel ostukorvis teha linnuke "Vormsta tellimus" nupu ees ning siis vajutada nuppu "Vormista tellimus". järgmisel lehel tuleb valida tarnetingimus ning siis maksetingimus. Kindlasti tuleb õigesti sisestada oma nimi, e-maili aadress, telefoninumber ja elukoha aadress (viimane juhul, kui soovite kasutada kullerteenust). Kui olete need sisestanud, suunatakse Teid lehele, kus saate veel muuta ostukorvi koguseid ja soovi korral sisestada lisamärkuseid. Kui olete kindel, et kõik soovitud tooted on ostukorvis vajutage nuppu "Kinnita tellimus". Teie tellimus on nüüd kinnitatud ja Teie e-maili aadressile laekub kinnituskiri tellimuse andmetega.

Tellitud kauba eest tuleb tasuda pangaülekandega OÜ Ohutuspartner arveldusarvele Nordea pangas (a/a EE231700017001463875). Makse selgitusse tuleb sisestada kinnituskirjas sisalduv tellimuse number. Originaalarve väljastatakse koos kaubaga.

 

Raha tagasi garantii

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi (va. transpordikulud). Tagastada ei saa tooteid, mis kuuluvad tervisekaitseliste või hügieenitoodete alla. Seda ka juhul kui pakend pole näiliselt avatud
Kauba tagasisaatmise kulud kannab saatja. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis, mils ei tohi olla rikutud. Toote tagastamisel palun saatke e-kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , kus on ära märgitud järgmine info: tellimuse number, tagastatav toode ja arveldusarve kuhu raha tagasi kanda. Raha kantakse tagastatud toote eest Teie arveldusarvele 14-30 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastusõigus ei kohaldu kui ostjaks on juriidiline isik.

 

 

 Kohaletoimetamine

Kauba toob Teile Omniva kullerteenus, Venipak kuller, või meie enda transport (Tallinna piires)va. saared sinna viib kauba kuller. 

Juhul, kui tellitav toode on laos, siis kõik tellitud ja makstud kaubad jõuavad kohale 2-3 tööpäeva jooksul. Aega hakatakse lugema raha laekumisest meie arveldusarvele.

Ostes meie E-poest kaupa üle 50€.- on kauba kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA.

Kui tellitud toodet ei ole laos siis täpsustatakse Teiega meili teel kauba saabumise aeg.

 

Samuti on tellitud kaupa võimalik kätte saada tööpäeviti Pärnu mnt 142 (Tondi ärikeskus)  Tallinn Tel 52 222 89 (ETTETEATAMISEL)

Meie kontoris on tellitud kauba eest võimalik tasuda KAARDIMAKSEGA

Müüme järgmiste kaubamärkide tooteid

                                   

 
 
 
 

Kontakt

Meie näidistesaal asub

Pärnu mnt 142

Tallinn Harjumaa

Tel 56 299 859

info@ohutuspartner.ee

Kauba ostmine näidistesaalist

Tasuda saab maksekaardiga või sularahas

Külastamine etteteatamisega

Tel 56 299 859

info@ohutuspartner.ee